10 Takipçi | 0 Takip
Kategorilerim
Diğer İçeriklerim (1025)
Tüm içeriklerim
Takipçilerim (10)
10 08 2008

RÜYA TABİRLERİ(K-M-Ö-P-S-Ş)

 

kan görmek, ruyada kan görmek, kan ruya tabirleri,

kan görmek, ruyada kan görmek, kan ruya tabirleri, Çok büyük hayal kirikligina ugrayacak ve mutsuz olacaksiniz. Garip ve esrarengiz arkadaslardan uzak durun. Sagliginiza dikkat edin.

 

kedi görmek, ruyada kedi görmek, kedi, kara kedi,

kedi görmek, ruyada kedi görmek, kedi, kara kedi, ugursuzlugun isaretidir. eger ruyada kediyi kovalıyorsanız bu iyi anlam tasır. disi kedi kötu bir kadını belirtir. erkek kedi birisini ısırırsa vey.

 

kız görmek, kız cocugu görmek, uyada kız görmek, ruyada güzel kız görmek,

kız görmek, ruyada kız görmek, ruyada güzel kız görmek, Mülke nail olmaya, menfaatli araziye, ticarette kazanca yahut bir işte karşılaşılacak olan güçlüklere delalet eder. Rüyasında kız çocuğu

 

kar görmek, ruyada kar görmek, kar yemek, kar,

kar görmek, ruyada kar görmek, kar yemek, kar, Hastalıklardan iyileşmeye, menfaatli şeylere, rızka; mevsiminde yağan kar üzüntü ve kederden kurtulmaya, mevsimsiz yağması hastalığa, bazı işlerin ert..

 

muzik, muzik dinlemek, ruyada muzik duymak, muzik,

ruyada muzik duymak olucak olan yarının cok güzel gecmesine ruyada müzikli alet görmek huzurun yakın olacagına işarettir muzik..

 

Mezar, Mezar Görmek, Mezarlık, Ruyada Mezarlık Görmek, Mezar Mezarlık,

Mezar, Mezar Görmek, Mezarlık, Ruyada Mezarlık Görmek, Mezar Mezarlık, Rüyada mezar görmek; kötü olayların meydana geleceğine, mezar kazdığını görmek; ev yapmaya veya ölüme, mezardan çıkmak; üzüntü..

 

Melek Görmek, Melekler, Ruyada Melek Görmek, Melekle Konusmak,

Melek Görmek, Melekler, Ruyada Melek Görmek, Melekle Konusmak, Bir kimsenin rüyada kendisine bir melegin konustugunu veya ona bir sey verdigi görmesi, o kimsenin nail olacagi sehitlik rütbesine i.

 

Maaş, Ruyada Maaş Almak, Maaş Almak, Maaş Vermek, Ruyada Maaş Dagıtmak,

Maaş, Ruyada Maaş Almak, Maaş Almak, Maaş Vermek, Ruyada Maaş Dagıtmak, Rüyada maas almak, ugursuzluga ve baskasinin elindeki seye göz dikmeye isarettir. Bazi tabirciler maas, sözünde durmaya veya .

 

Mektup Görmek, Mektup, Ruyada Mektup Görmek, Ruyada Mektup Almak Göndermek,

Mektup Görmek, Mektup, Ruyada Mektup Görmek, Ruyada Mektup Almak Göndermek, Rüyada bir mektup yazip tamamladigini gören, basladigi isi bitirir ve dilegi yerine gelir, eger mektubu bitirmez ve güçlü.

 

meme görmek, ruyada meme görmek, meme ısırmak, meme yalamak, meme görme,

meme görmek, ruyada meme görmek, meme ısırmak, meme yalamak, meme görme, Meme rüya tabiri Rüyada Meme İnsanın eşine yahut kızına; memede görülen güzellik ve çirkinlik, kişinin hanımı ve .

 

ruyada makyaj, makyaj yapmak, ruyada makyaj tazelemek, makyaj takımı,

Rüyada makyaj la ilgili bir şeyler görmek iyiye yorulmazlar. Bu tür rüyalar aldatma, kandırma şeklinde ifade edilir. Makyaj yapan kimse aldatacak olan da o kimsedir. Makyaj yapanı tanınmıyorsa yabancı.

 

market görmek, ruyada market soymak, markete girmek, alış veriş yapmak,

Rüyada bir market gördüyseniz, hareketli bir yaşamınız olacağı anlamına gelir. Boş bir market, sıkıntı ve üzüntünün işaretidir........ Rüyada büyük bir marketten alisveris yaptiginizi görmek, kismet .

 

marangoz görmek, marangoz olmak,ruyada marangoz görmek,

Rüyasında bir marangoz gören kimsenin çok kazançlı bir işe girişeceğine işarettir. Sıradan bir iş yerinde çalışmaya başlayacak, fakat zamanla başarı ve para elde edeceksiniz. Hayırlı bir işten, geçi.

 

ruyada makas görmek, sac kesmek, makas görmek, makasla sac kesmek,

Eline makas almak güçlenmek demektir. Evli bir kadın makas görürse bir kız çocuk sahibi olur. Makas görmek bazen ikiz kız çocuk anlamına da gelir. Parlak çelik makas görmek başarı demektir. Rüyada mak.

 

madalya görmek, ruyada madalya almak, madalya vermek, altın madalya görmek,

Madalya ile ödüllendirilmek, yeteneklerinizin sonunda ödüllendirileceğine ve işinizde en yüksek makama çıkacağınıza yorumlanır. Rüyada kendinizi kişilere veya kurumlara madalyalar dağıtıyor görmek, da.

 

Öldürmek, Ruyada Adam Öldürmek, ADam Öldürmek Ruyada Adam Öldürmek,

Öldürmek, Ruyada Adam Öldürmek, ADam Öldürmek Ruyada Adam Öldürmek, Ruyada Adam Öldürmek Olduren Kişinin İlerde Cok Büyük Bir Gunah İşlemesine sonrasında bunu anlayı Tövbe Edicegine Delalettir.

 

Ölmek, Ruyada Ölmek, Ruyada Öldügünü Görmek, Ruya Ölmek,

Ölmek, Ruyada Ölmek, Ruyada Öldügünü Görmek, Ruya Ölmek, Ruyada Öldügünü Görmek Bir Cok Alimce Uzun Yasamaya Degerlendirir Ruyada kişi kendini ölü olarak görürse ilerde büyük bir hastalık ve sonra.

 

Ögretmen, Ögretmen Görmek, Ruyada Ögretmen Görmek, Ögretmen,

Ögretmen, Ögretmen Görmek, Ruyada Ögretmen Görmek, Ögretmen, Öğretmen rüyası gören kişi çevresindeki arkadaş sandığı kişilere dikkat etmesi gerekir. Rüyada öğretmen olduğunu veya öğretmenlik yaptığ.

 

öpüşmek, ruyada öpüşmek, öpmek, ruyada öpmek, dudaktan öpmek,

öpüşmek, ruyada öpüşmek, öpmek, ruyada öpmek, dudaktan öpmek, Rüyada öpmek, öpüşmek yakınlık olarak yorumlanır. Tanıdığı birisini öpen çok kısa süre sonra ona rastlayacaktır. Sevgilisini öpen tezde.

 

örümcek agı görmek, ağ , örümcek agı, ruyada örümcek agı görmek,

örümcek agı görmek, örümcek agı, ruyada örümcek agı görmek, İşlerinizin bir süre bozulacağına ama sonra tekrar düzeleceğine işaret eder. Kadınlar için yakınlarıyla arasının açılmasına; yaşlı kadınl.

 

ruyada örtünmek, tesettür, kapanmak, örtünmek, ruyada örtüntügünü görmek,

ruyada kapanmak örtünmek, örtünmek, tesettür ruyada örtüntügünü görmek, Rüyada insanin elbise v.s. gibi seylerle örtündügünü görmesi, rizik taleb etmedeki sevincine ve onun için hasil olacak yüksek.

 

ölü yıkamak, ruyada ölü yıkamak,

ölü yıkamak, ruyada ölü yıkamak, Rüyada ölü yikamak, onun borcunu ödemeye isarettir..»

 

ölü, ölü görmek, ruyada ölü gömmek, ruyada ölü yıkamak,

ölü, ölü görmek, ruyada ölü gömmek, ruyada ölü yıkamak, Rüyada ölü gömmek, hapislik, fakirlik, sikinti ve islerin bozulmasina isarettir..

 

öküz görmek, sigir, inek görmek, ruyada öküz inek görmek,

öküz görmek, sigir, inek görmek, ruyada öküz inek görmek, rüyada sigir görmek helal maldir. Semiz sigir zengin bir ese, zayif ise fakir bir ese, renkli sigir dindar bir kadina, sütlü inek hayir ve ..

 

ögle vakti, ruyada ögle vakti, ögle vaktini görmek,

ögle vakti, ruyada ögle vakti, ögle vaktini görmek, Rüyada ögle vaktinde oldugunuzu görmek, kismetinizin açilacagina ve yapmak istediginiz bir isi basari ile sonuçlandiracaginiza delalet eder. ..

 

ruyada ödenek görmek, ödenekler, ruyada ödenek görmek,

ruyada ödenek görmek, ödenekler, ruyada ödenek görmek, Rüyada hükümetten veya bir kurumdan, yaptiginiz veya aldiginiz bir taahhüt karsiliginda bir ödenek aldiginizi görmek bir meselede sorumluluk t..

 

öpüsmek, ruyada dudaktan öpmek, öpüsmek ruya tabirleri,

öpüsmek, ruyada dudaktan öpmek, öpüsmek ruya tabirleri, Rüyada öpüştüğünüzü gördüyseniz, para ve itibar sahibi olup, hem arkadaşlarınızın hem de ailenizin sevgisini kazanacağınız anlamına gelir. .

 

ölüm, ruyada ölüm görmek, ölüm, tabut görmek, uykuda ölmek, ruya tabirleri,ölüm,

ölüm, ruyada ölüm görmek, ölüm, uykuda ölmek, ruya tabirleri,ölüm,tabut görmek, İnsan kendisini veya başkasını rüyasında ölmüş olarak görürse, onun ahlaken bozulmasına işarettir. Eğer bir insan rüy.

 

Ruyada Öldürmek, Ölmek Ruyada ölmek, Rüyada adam Öldürmek, Adam Öldürmek, Ölmek

Rüya Tabirleri , Ölmek ve öldürmek rüya tabiri , Ölmek ve öldürmek rüya yorumu , Ölmek ve öldürmek tabiri , Rüyada Ölmek ve öldürmek görmek Bir kimseyi öldürmek günah işlemeye yahut korku ve kederde.

 

ölü

Ölmek dince eksikliğe ve itikat bozukluğuna; yolculuğa, bir yere taşınmaya yahut yoksulluğa yahut evlenmeye, Ölüm bazen uzlete, rahata kavuşmaya yahut şerefe; âni ölüm yoksul için zenginliğe, zengin.

 

Put Görmek, Putlar, Ruyada Put Görmek, Put Ruyada Görmek,

Put Görmek, Putlar, Ruyada Put Görmek, Put Ruyada Görmek, Put yüzü güzel ancak kişiliği kötü ve insafsız bir adama yorumlanır. Rüyada altın bir puta tapılıyorsa, Allah'a ibadet edeceğine yorumlanır..

 

para görmek, para kazanmak, para harcamak, ruyada para kaybetmek, para vermek,

para görmek, para kazanmak, para harcamak, ruyada para kaybetmek, para vermek, İzüntü ve kedere, bayağı rızka ve darlığa; gösterişe, üzüntü veren söze, sıkıntı doğuran davranışa; Para bazen dostlar.

 

Penis, Ruyada penis Görmek, Erkek Cinsel Organı Görmek, Penis Görmek, penis,

Penis, Ruyada penis Görmek, Erkek Cinsel Organı Görmek, Penis Görmek, penis... Rüyada erkek cinsiyet organi görmek evlat, mal ve söhretle yorumlanir. Rüyada iki veya daha çok cinsiyet organi oldugu.

 

sevişmek ruyada sevişmek sevişmek ruyada sevişmek

sevişmek ruyada sevişmek sevişmek ruyada sevişmek Rüyada seviştiğini görmek; kendi eşi ile olursa hayırlı haber ve olaylara, başkası ile olursa kötü bir iş için girilen ortaklıkta büyük zarara uğr.

 

silah görmek, ruyada silah görmek, silahla oynamak,

silah görmek, ruyada silah görmek, silahla oynamak, düşmana galip gelmeye, güç ve kuvvete, her çeşit marazdan ve üzüntüden kurtulmaya, Silah ilme, din" hayatının güzelliğine, doğru habere; Silah ya..

 

ruyada sigara icmek, sigara görmek, sigara söndürmek,

ruyada sigara icmek, sigara görmek, sigara söndürmek, Rüyada kendisini sigara içerken görmesi, bir erkek için, bir hayli güçlüklerden sonra başaracağı bir girişime; orta yaşta ise, bozmaya mecbur k.

 

sigara icmek, ruyada sigara icmek, sigara görmek, tütün görmek,

sigara icmek, ruyada sigara icmek, sigara görmek, tütün görmek, Rüyada kendisini sigara içerken görmesi, bir erkek için, bir hayli güçlüklerden sonra başaracağı bir girişime; orta yaşta ise, bozmay.

 

su görmek, ruyada su icmek, ruya tabirleri, su görmek,

su görmek, ruyada su icmek, ruya tabirleri, su görmek, Rüyada görülen su, güzel bir hayat ve iyi bir rızıkla yorumlanır. Bir kimsenin evinden su çıktığını görmesi, zenginliğe ve hayra işarettir. Su.

 

sac görmek, ruyada sac görmek, sac yıkamak, sac kesmek, sac görmek,

sac görmek, ruyada sac görmek, sac yıkamak, sac kesmek, sac görmek, Mala ve uzun ömre; Saçın normal olarak uzaması zenginliğe ve uzun ömre, aşırı uzaması erkek için gam ve kedere, kadın için hoş ge.

 

şura süresi, şura süresi okumak, ruyada şura süresi,

Şura süresini veya ondan bir parçayı okuduğunu görmek uzun ömre, çok istiğfarda bulunmaya, ilim ve amelde ziyadece, hastalıktan kurtulmaya işarettir. .

 

şurup icmek, ruyada şurup icmek, şurup görmek,

Rüyada şurup içmek, tatlı ise, menfaat, ilim, güzel geçim ve hayra; ekşi ise, üzüntü ve kedere işarettir. Rüyada içilen şurup, cimriliğe ve sırları gizlemeye, mizacı yumuşatmak için içilen meşrubat da.

 

Şeker Görmek, Ruyada Şeker Görmek, Şeker Görmek, Şeker,

Şeker Görmek, Ruyada Şeker Görmek, Şeker Görmek, Şeker, Rüyada şeker görülmesi, ferahlığa, sevince, kolay ve rahat bir rızka yorumlanır.Rüyada şeker almak, yemek, eğlenceli bir yaşam, zengin olmak .

 

sehit olmak, şehit görmek, ruyada sehit görmek, sehide sarılmak, şehit görmek,

şehit görmek, ruyada sehit görmek, sehide sarılmak, şehit görmek, Bir şehidi hayatta yaşıyor görmek, onun bıraktığı ilim ve yolun yaşadığına yahut Allah'a yakın olmaya; Şehid olduğunu görmek, bu ma.

1175
0
0
Yorum Yaz